top
piątek, 20 września 2019 roku logo


Strona Główna Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

                

 

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU              15 września 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Został on ustanowiony jako wyraz troski o dobro młodzieży i dzieci, a także, aby zwrócić uwagę ludzi dobrej woli na pilną potrzebę wychowania młodego pokolenia do wartości. Podejmując tę inicjatywę, trwajmy na osobistej i wspólnotowej modlitwie za dzieci, młodzież, polskie szkoły i rodziny.

 

2. Kościół przeżywa dzisiaj również dzień modlitwy w intencji środków społecznego przekazu. Prośmy o rzetelność i poszanowanie chrześcijańskich wartości dla wszystkich pracowników mediów. Zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty wydawnictw i mediów katolickich.

 

3. Na szczególny dzień modlitwy w intencji dzieci i młodzieży zapraszamy w święto św. Stanisława Kostki w środę 18 września o godz. 1800.

 

4. Dziś po Mszach św. zbieramy na parafialną  Caritas

 

5. Spotkanie poobozowe ministrantów i ich rodziców w czwartek 19.10. o godz. 1900 w Domu Katolickim. Omawiać będziemy też 12 Pielgrzymkę ministrantów diecezji kaliskiej do św. Józefa w sobotę 21.09., w czasie której Biskup ustanowi nowych ceremoniarzy  wśród nich dwóch z naszych ministrantów Roberta Babiarza i Miłosza Derbicha.

 

 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj22
Wszystkie456905

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.