top
czwartek, 14 listopada 2019 roku logo


Strona Główna Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

                

 

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU - 10 listopada 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiejsza listopadowa niedziela ukierunkowuje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że również kresem naszych ziemskich dróg jest wieczna rzeczywistość.

 

2. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych na całym świecie.

 

3. Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. W Święto Niepodległości 11 listopada Msze św. będą wg porządku niedzielnego. W tym dniu o godz. 1530 odbędzie się w naszym kościele koncert pieśni patriotycznych i religijnych, w wykonaniu dzieci z naszej szkoły, pod dyrekcją pana Łukasza Adamskiego. Zapraszamy na koncert i na Msze św. za Ojczyznę.

 

4. Dziś składka inwestycyjna, a w przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na Caritas, która niesie pomoc potrzebującym z naszej wspólnoty.

 

5. Msza św. dla rodzin z małymi dziećmi i  ze specjalnym błogosławieństwem dzisiaj o godz. 1500.

 

6. Posiedzenie Rady Parafialnej we wtorek 19 listopada o godz. 1900 na plebani. Prosimy Radnych o przybycie, ponieważ zastanowić się musimy nad dalszym funkcjonowaniem tej ważnej grupy parafialnej.

 

7. Kandydaci do Bierzmowania z klas VII i VIII mają spotkanie 15.11 w piątek o 1800 w kościele. Indeksy składamy na stoliku przy bocznym ołtarzu św. Walentego.

 

8. Spotkanie dla ceremoniarzy, lektorów, ministrantów, kandydatów i ich rodziców odbędzie się w sobotę 16.11. o godz. 1500 w Domu Katolickim. W programie: śpiew pieśni patriotycznych, konkurs historyczny o Polsce z nagrodami, wspomnienia z biwaku w Chojnie, napoje i dobre ciasto, które upieką Mamy. Już dziś zapraszamy.

 

9. W sobotę 16.11. biuro parafialne będzie nieczynne ze względu na Konferencję Rejonową Kapłanów w Kaliszu.

 

10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Śp. Krystynę Bierłę z Suchorzewa z ul. Kowalewskiej. Pogrzeb odbył się w piątek o godzinie 1300. Dobry Jezu...

 

 

 


 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

W obiektywie

7.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie474630

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.