top
poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne PDF Drukuj Email

 

 

 

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                    26 czerwca 2022

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dziś trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. W sposób szczególny prosimy Boga, aby nie ogarnęły nas ciemności błędu oraz abyśmy żyli w blasku Bożej prawdy (kolekta mszalna).

 

2. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Święty Piotr został wybrany przez Jezusa na przewodnika Apostołów, Święty Paweł głosił Ewangelię wśród ludów pogańskich. Według tradycji obaj ponieśli śmierć męczeńską w Rzymie. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

3. Nabożeństwo czerwcowe do czwartku włącznie będziemy celebrowali po Mszy Świętej o godz. 1800 ? serdecznie zapraszamy!

 

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

- w piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. po Mszy św. o 1800; spowiedź święta od godz. 1730; objazd chorych z Komunią św. od 900. Rodzicom dzieci I Komunijnych przypominamy o realizacji 9 I piątków miesiąca przez ich dzieci.

- w sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Matki Najświętszej po Mszy Świętej o godz. 1800.

 

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.

 

6. Prosimy o nie korzystanie z toalet przy kościele. Likwidujemy je. W czasie Mszy św. w dni powszednie i niedziele, będą czynne toalety w Domu Katolickim. Klucza z zakrystii nie potrzeba zabierać.

 

 

 

 

 


 

 

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 

W obiektywie

1.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj175
Wszystkie769321

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.