top
wtorek, 28 marca 2023 roku logo

Parafia w mediach


Strona Główna Aktualności
Aktualności z parafii
Nowi ministranci PDF Drukuj Email

12 marca 2023 roku na Mszy świętej o godz. 10.00 ustanowiono ośmiu nowych ministrantów.

Więcej…
 
Droga krzyżowa PDF Drukuj Email
Co piątek w okresie wielkopostnym, po Mszy świętej o godz.18.00 odbywa się nabożeństwo - droga krzyżowa o charakterze adoracyjnym, którego celem jest wzbudzenie żalu i współodczuwanie ostatnich i najboleśniejszych cierpień Jezusa Chrystusa.
  
Więcej…
 
Środa Popielcowa PDF Drukuj Email
W tym roku Środa Popielcowa przypadła 22 lutego. W naszym kościele zostały odprawione trzy Msze święte: o godz. 9.00, 16.00 oraz 18.00. W tym dniu podczas liturgii księża posypali głowy popiołem wszystkim wiernym zgromadzonym na Mszy świętej, wypowiadając słowa: "Prochem jesteś i w proch się obrócisz" lub "Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię". Popiół jest symbolem przemijalności i kruchości ludzkiego życia, ale także oznacza żałobę i pokutę. Dzięki zbawczemu dziełu Chrystusa, popiół to również znak oczyszczenia i zmartwychwstania.
 
 
 
Więcej…
 
Odpust ku czci św. Walentego PDF Drukuj Email
14 lutego 2023 roku w naszym kościele parafialnym została odprawiona msza święta odpustowa ku czci św. Walentego. Eucharystii przewodniczył Ks. kan. Tadeusz Stich proboszcz parafii w Kuczkowie. Święty Walenty jest patronem zakochanych oraz patronuje nie tylko chorym na epilepsję, ale i na choroby nerwowe.
 
 
Więcej…
 
Więcej artykułów…
Strona 1 z 88

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 107 gości 

W obiektywie

4.jpg

Ilość odwiedzin

Dzisiaj263
Wszystkie862702

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, parked domain. Valid XHTML and CSS.